Tábori Pál - Repülők. A levegő hősei Aukció - 2006

Tábori Pál  -  Repülők. A levegő hősei (Bp., 1932 Singer és Wolfner. (Biró Miklós ny.) 1 t. (címkép), VI, 122 l.,
1 sztl. lev. + 8 t. (kétoldalas fotók). ; 123 - 249 l., 1 kihajtható térkép + 8 t.
(kétoldalas fotók). I-II. kötet.
A két kötetben 50 fotóval és szövegközti rajzokkal is illusztrált.
/A magyar irodalom jelesei /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-