Takács László - Magyar fürdők Aukció - 2006

Takács László  -  Magyar fürdők A magyar fürdőhelyek útirányaik, vidékeik, forrásaik s gyógyhatásai
általános ismertető leírása.
Szerkeszté - -.
Nagyvárad, 1888. Rosenbaum V. Vilmos. 1 t. 231 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
A kötetben a kiadó könyvkötészetének beragasztott cimkéje
.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 9 500 Ft.-