Tamási Áron - Szűzmáriás királyfi. I-II kötet. Aukció - 2008

Tamási Áron  -  Szűzmáriás királyfi. I-II kötet. Cluj-Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh. 157 p., 1 sztl. lev., VI. ; 149 p., 1 sztl. lev. V.  Számozott, első kiadás!
/Az Erdélyi Szépmíves Céh 24-25. kiadványa; III. sorozat 1-2 ; 3-4 sz. könyve. /
Kós Károly szövegközti (8 t.) linómetszetével illusztrált. Kizárólag a Szépmíves Céh tagjai számára készült.
Az első kötet sorszáma 287 sz., a második kötet 224 sz. példány.
Kiadói félbőr kötésben, aranyozott címkével. Mindkét kötetben névre szóló exlibris. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 17 000 Ft.-