Taylor, Merlin Moore - A kannibálok földjén Aukció - 2009

Taylor, Merlin Moore - A kannibálok földjén Barangolás Pápua szívében. 67 képpel és térképpel.
Ford.: Halász Gyula. (Előszó: Cholnoky Jenő.)
Bp., [1926.] Lampel. 215 p., 1 térkép.
/A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára/
Kiadói, festett, aranyozott vászon sorozatkötésben. Kifogástalan állapotban, a kötéstábla verzóján ex libris.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-