Technikai lexikon 1-2 kötet. Aukció - 2009

Technikai lexikon 1-2 kötet. Szerk.: Dr. Lósy-Schmidt Ede - Dr. Barát Béla.
Bp., 1928. Győző Andor.VIII, 824 p. + 92 t.; 653 p. + 88 t., 1 sztl. lev. (hirdetés).
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-