EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Térfi Béla - Bélyegelőtti levelek és azok lebetűzései Aukció - 2009

Térfi Béla - Bélyegelőtti levelek és azok lebetűzései Bp., 1943. Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete. 315 p. + 2 melléklet (Magyar állam postatérképe 1750-1850).
/Magyar postai lebetűzések 1. rész. Unicus./
Kiadói, javított gerincű vászonkötésben. Ritka!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-