Térkép / Hátsek Ignácz - A Magyar Szent Korona országainak megyei térképei Aukció - 2009

Térkép / Hátsek Ignácz - A Magyar Szent Korona országainak megyei térképei Rajzolta Hátsek Ignácz. Nyolcvanegy térképpel.
Bp., 1880. Rautmann Frigyes Kiadó Hivatala. (Metsz. és nyomta Posner Károly Lajos),  2 sztl. lev. + 81 térkép (határszínezett kőnyomat, 31 dupla oldalas).  Első kiadás! Folio.
Átkötött példány. A kiadói, vaknyomásos, aranyozott vászon felhasználásával, műbőr kötésben, új előzékkel. Megkímélt, szép, tiszta térképlapokkal. A kötetben régi tulajdonosi bélyegző.

Kikiáltási ár: 36 000 --> 36 000 Ft.-