Thirring Gusztáv - Budapest környéke Aukció - 2006

Thirring Gusztáv  -  Budapest környéke Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére.
Bp., 1900. Magyar Turista Egyesület (Pesti Lloyd).1 t. (címkép) XX, 389 l. + 3 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés. Az aranyozás kopott, ettől eltekintve kifogástalan, szép tiszta példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 6 000 Ft.-