Thurn-Rumbach István - Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Aukció - 2005

Thurn-Rumbach István - Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp., 1941. Dr. Vajna és Bokor. 225 l., 1 sztl. lev. 20 t. képmelléklet.
Kiadói vászonkötésben. Gerince kissé kopott, a címlapon és a kötetben tulajdonosi név és névbélyegző.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 000 Ft.-