A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Thurn-Rumbach István - Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Aukció - 2005

Thurn-Rumbach István - Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp., 1941. Dr. Vajna és Bokor. 225 l., 1 sztl. lev. 20 t. képmelléklet.
Kiadói vászonkötésben. Gerince kissé kopott, a címlapon és a kötetben tulajdonosi név és névbélyegző.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 000 Ft.-