Tisza [István]-emlékkönyv. Aukció - 2005

Tisza [István]-emlékkönyv. Gróf Tisza István halálának tizedik évfordulójára. Írták a Tisza István - Tudományegyetem tanárai.
Debrecen, 1928. Debrecen Sz. Kir. város és a Tiszántúli Ref. Egyházker. 296 l., 2 t. (fotó- T. I. -mint debreceni jogász, és utolsó fényképe), + 2 hasonmás melléklet.
Kiadói vászonkötésben, márványozott lapszéllel. Címlapján tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 6 000 Ft.-