A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Tisza István, gróf - Sadowától Sedanig. Aukció - 2005

Tisza István, gróf - Sadowától Sedanig. Bp., 1912. Singer és Wolfner. 83 l.
Különlenyomat a "Magyar Figyelő" 1912. 10-12. számaiból.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 600 --> 3 500 Ft.-