Tisza István, gróf - Sadowától Sedanig. Aukció - 2005

Tisza István, gróf - Sadowától Sedanig. Bp., 1912. Singer és Wolfner. 83 l.
Különlenyomat a "Magyar Figyelő" 1912. 10-12. számaiból.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 600 --> 3 500 Ft.-