A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Toldy Géza dr. - Fiat Lux! Aukció - 2005

Toldy Géza dr. - Fiat Lux! Fénykévék polgári törvénykezésünknek székes fővárosunkban tapasztalt állapotaira.
Bp., 1905. 'Pátria'. 215 l. + 1 t. (A szerző számára készült tiszteletpéldány).
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. A címlapon érvénytelenített könyvtári bélyegző. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 600 Ft.-