Toldy Géza dr. - Fiat Lux! Aukció - 2005

Toldy Géza dr. - Fiat Lux! Fénykévék polgári törvénykezésünknek székes fővárosunkban tapasztalt állapotaira.
Bp., 1905. 'Pátria'. 215 l. + 1 t. (A szerző számára készült tiszteletpéldány).
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben. A címlapon érvénytelenített könyvtári bélyegző. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 600 Ft.-