Tolsztov, Sz. P. - Az ősi Chorezm Aukció - 2006

Tolsztov, Sz. P.  -  Az ősi Chorezm Régészeti expedíció az Aral-tó környékén.
Ford.: Balázs János.
(Bp., 1950.) Hungária. (Budapest ny.) 335 l.
A könyvben 31 fotó, 74 autotípia van.
Megjelent 3000 példányban.
Kiadói félvászon kötésben. A szövegben több helyen aláhúzások. Jó állapotban.
[Tolsztov, Szergej Pavlov (1907 - 1976) szovjet-orosz régész, történész és akadémikus. ]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 000 Ft.-