Tömörkény István - Förgeteg János mint közerő és más elbeszélések. Aukció - 2005

Tömörkény István - Förgeteg János mint közerő és más elbeszélések. Bp., 1905. Singer és Wolfner. 287 l. Első kiadás!
Kiadói festett vászonkötésben. Gerince kissé kopott. A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 1 200 --> 3 500 Ft.-