Tömörkény István - Homokos világ. Aukció - 2008

Tömörkény István  -  Homokos világ. Elbeszélések. Első kiadás!
Bp., 1910. Singer és Wolfner. 218 p., 3 sztl. lev.
/Magyart a magyarnak /
Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 6 000 Ft.-