Tömörkény István - Napos tájak. Aukció - 2008

Tömörkény István  -  Napos tájak. Elbeszélések. Első kiadás!
Bp., 1908. Singer és Wolfner. 190 p. 1 sztl.
lev.
/Magyart a magyarnak /
Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 500 --> 6 500 Ft.-