Tömörkény István - Ne engedjük a madarat... s más holmik Aukció - 2006

Tömörkény István  -  Ne engedjük a madarat... s más holmik Elbeszélések.
Bp., 1911. Franklin. 286 l., 1 sztl. lev. Első kiadás!
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-