Tömörkény István - Szegedi parasztok és egyéb urak Aukció - 2007

Tömörkény István  -  Szegedi parasztok és egyéb urak Szeged, 1893. Bába Sándor. VIII, 343 p.  [A szerző első novelláskötete!]
Modern, feliratos félvászon kötésben. A szegedi, köműves és ács ifjusági egylet érvénytelenített pecsétjével. A lapszéleken vízfolt nyoma, néhány levél széle restaurált. Szépen rendbehozott, ritka kötet.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-