Tömörkény István - Vizenjárók és kétkézi munkások Aukció - 2006

Tömörkény István - Vizenjárók és kétkézi munkások Szeged, 1902. Engel Lajos. 203 l., 2 sztl. lev. Első kiadás!
Kiadói aranyozott, fotóval illusztrált zöld vászonkötésben, új előzéklapokkal. Szépen javított példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 500 Ft.-