Tömörkény István - Vizenjárók és kétkézi munkások. Aukció - 2005

Tömörkény István - Vizenjárók és kétkézi munkások. Szeged, 1902. Engel Lajos. 203 l. 2 sztl. lev. Első kiadás!
Kiadói, fotóval illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszéllel. Gerince kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 7 000 Ft.-