Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. 1-4. kötet. Aukció - 2005

Tompa Mihály összes költeményei. Teljes kiadás. 1-4. kötet. A költő arczképével és életrajzával. Sajtó alá rendezte Lévay József.
Bp., 1885. Méhner.
1. köt. Dalok, ódák. 1 t. XXXIX, 379 l. + III.
2. köt. Dalok, ódák, románczok, balladák. 451 l.
3. köt. Balladák, beszélyek, regék. 435 l.
4. köt. Népregék, virágregék. 386 l.
Kiadói aranyozott zöld vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 24 000 Ft.-