Tormay Béla - Mezőgazdasági vezérfonál. Néptanitók számára. Aukció - 2005

Tormay Béla - Mezőgazdasági vezérfonál. Néptanitók számára. Bp., 1906. Pallas. XIII, 443 l., 5. javított és bővített kiadás.
85 szövegközti illusztrációval.
/A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványa 4. sz. /
Átfogó ismeretanyag, lótenyésztéstől a szőlőművelésig.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-