Tormay Béla - Mezőgazdasági vezérfonál néptanítók számára Aukció - 2009

Tormay Béla - Mezőgazdasági vezérfonál néptanítók számára Bp., 1906. Pallas. XIII, 443 p. 5. javított és bővített kiadás. Szövegközti képekkel illusztrált.
Tartalomból: Szőlőmívelés, Gyümölcsfa-tenyésztés, Állattenyésztés, (szarvasmarha, ló, sertés, juhászat, kecske, viziszárnyasok, méhészet, selyemhernyó, stb.)
/1906. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványa. 4. sz./
Korabeli félvászon kötésben. Jó állapotban.
[Tormay Béla (1839-1906) okleveles mezőgazda, állatorvos-doktor,
miniszteri tanácsos, akadémikus, a felsőfokú
agrárképzés fejlesztője, reformátora. Tormay Cécile írónő apja.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 5 000 Ft.-