Tóth Béla - A magyar anekdotakincs 1- 6. kötet Aukció - 2007

Tóth Béla  -  A magyar anekdotakincs  1- 6. kötet Gyüjtötte és magyarázta - -.  Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp. [1898-1903], Singer és Wolfner. 399 p.;  381 p., 1 sztl. lev.;  398 p., 1 sztl. lev.; 384 p.; 371 p.; 376 p., 2 sztl. lev.
/Thesaurus Anecdoten Hungarorum /
Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. A gerincfelirat aranyozása kopott. A utolsó három kötetnél a kötéstáblák alsó része foltos.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft.-