Tóth Sándor - Erdély 22 éves rabsága. Aukció - 2008

Tóth Sándor - Erdély 22 éves rabsága. Bp., 1941. Magyar Géniusz. 418 p. + 2 t.
Tartalom: I. A mult és jelen. II. A megszállók berendezkednek az elrabolt területeken. III. Az erdélyi magyarságot a két évtized sem törte meg. IV. A megszállás utolsó napjai, legnehezebb órák.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben, szépen javított állapotban. A előzéken és a címlapon ajándékozási bejegyzések.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-