Trianoni magyarország mezőgazdasága Aukció - 2006

Trianoni magyarország  mezőgazdasága (Magyar mezőgazdaság). Szerkesztette Horváth József.
Bp. (1940.) "Uj Barázda" 440 l., 1 sztl. lev.
Kiadói aranyozott, vászonkötésben. A kötetben tulajdonosi név. Jó állapotban.
["Az ország kitűnő szaktudósai írták e művet, hogy belőle a gazdatársadalom tudást meríthessen."
Néhány cím a tartalomból: Gerő Zoltán: A szőlő és a bor. ; Jeszenszky Árpád: Gyümölcstermesztésünk. ; Schenk Jakab: Az ember és a madárvilág. stb.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 000 Ft.-