Tucci, G. - Ghersi, E. - Kincses Tibet. Aukció - 2005

Tucci, G. - Ghersi, E. - Kincses Tibet. 62 képpel.
Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája.
Ford.: Révay József.
Bp., [1937.] Franklin. 181 l., 1 sztl. lev. 26 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-