Turcsányi Gyula - A modern bűnözés I- II. Aukció - 2008

Turcsányi Gyula  -  A modern bűnözés I- II. Szerkesztette - - . Előszó: Dr. Váry Albert.
Bp., (1929) Rozsnyai Károly kiadása. 414 p., 173 erdeti fényképfelvétel és képillusztráció. ; 416 p., 2 sztl. lev., 143 eredeti fényképfelvétel és képillusztráció.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince javított. A címlapokon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 16 000 Ft.-