Utasítás a lovaglás, hajtás és málhásállat-vezetés oktatására. Aukció - 2009

Utasítás a lovaglás, hajtás és málhásállat-vezetés oktatására. Tervezet. 1 Füzet (Lovaglás). I. rész: Alaki rész. A lovas kiképzése.
Bp., 1926. Pallas. 151 p.
/Honvédségi Közlöny 12. szám/
(Az 1. füzet II. részeként a "Pótlóidomítás" és a "Kiképzés alapelvei" külön jelenik meg.)
Szövegközti rajzokkal illusztrált.
Kiadói, félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név és a "Ludovika Akadémia könyvtára" bélyegző, a borító foltos.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-