Vadászat / Bársony István - Erdőn, mezőn Aukció - 2009

Vadászat / Bársony István - Erdőn, mezőn Rövidített kiadás az ifjuság számára.
Bp., 1904. Athenaeum. 170 p. Szövegközti rajzokkal.
Kiadói, festett, kissé kopott vászonkötésben. Új előzéklapokkal, a kötetben helyenként foltok és eltüntetett gyerekrajzok.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-