Vadászat / Benkő Pál, kézdivásárhelyi - A vadászat Aukció - 2009

Vadászat / Benkő Pál, kézdivásárhelyi - A vadászat Gyakorlati szakkönyv.
Bp., 1935. K.M.E.Ny. 467 p. Az előszó előtt 1 t. hiányzik. (Horthy Miklós arcképe, a képet hártyapapír védi.)
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói, javított vászonkötésben, új előzéklapokkal. Kopott példány.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 14 000 Ft.-