A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Vadászat / Molnár Gábor - A kutyafejű szikla Aukció - 2009

Vadászat / Molnár Gábor - A kutyafejű szikla Nemes Török János rajzaival. Első kiadás!
Bp., (1942), Singer és Wolfner. (Madách ny.) 207 p.
Kiadói, kopott félvászon kötésben, gerice szépen javított. Viseltes példány. A kötetben halvány vízfoltnyomok és foltok.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 17 000 Ft.-