Vadászat / Molnár Gábor - A kutyafejű szikla Aukció - 2009

Vadászat / Molnár Gábor - A kutyafejű szikla Nemes Török János rajzaival. Első kiadás!
Bp., (1942), Singer és Wolfner. (Madách ny.) 207 p.
Kiadói, kopott félvászon kötésben, gerice szépen javított. Viseltes példány. A kötetben halvány vízfoltnyomok és foltok.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 17 000 Ft.-