Vajda János - Kisebb költemények Aukció - 2006

Vajda János  -  Kisebb költemények Kiadja a Kisfaludy-Társaság.
Pest, 1872. Athenaeum. 250 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 600 Ft.-