Vajda Péter - Dalhon. Aukció - 2005

Vajda Péter - Dalhon. Szemelvények. Kiadta és bevezetéssel ellátta dr. Nemes Béla.
Gyoma, 1905. Kner Izidor. 63 l.
Kiadói vászonkötésben, szecessziós illusztrációval. Címlapon tulajdonosi név, az előzéklapon apró sérülés. Jó állapotban.
[Vajda Péter (1808-1846) költő, író, Vajda János rokona.]

Kikiáltási ár: 1 800 --> 1 800 Ft.-