Valló Árpád - A méhtenyésztés vezérfonala. Aukció - 2005

Valló Árpád - A méhtenyésztés vezérfonala. Méhészeti tanfolyam hallgatók részére.
Bp., 1936. "Pátria" 188 l. + 2 t., 4. javított kiadás.
/A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium gazdasági szakkönyvei 15. sz. / Számos szövegközti illusztrációval.
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 2 000 Ft.-