Váradi Antal - Régi magyar szinészvilág. Aukció - 2008

Váradi Antal  -  Régi magyar szinészvilág. Kiadja a Kisfaludy-Társaság.
Bp., 1911. Franklin. 484 p.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 4 500 Ft.-