Várady Károly, vitéz - Csonka-Magyarország Közigazgatási Helységnévtára 1940. Aukció - 2008

Várady Károly, vitéz - Csonka-Magyarország Közigazgatási Helységnévtára 1940. Hivatalos adatok alapján szerkeszti - -.
Bp., 1940. Hornyánszky. 169 + 29 p. (Kárpátalja). Nyolcadik - a Magyar Szent Koronához visszacsatolt Felvidéket és Kárpátalját magában foglaló - bővített kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince javított.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-