Varga Sándor, tinódi - Budapest volt házi ezredének a cs. és kir. 32. gyalogezrednek története (1741 - 1918) Aukció - 2006

Varga Sándor, tinódi  -  Budapest volt házi ezredének a cs. és kir. 32. gyalogezrednek története (1741 - 1918) József Főherceg tábornagy előszavával, Kárpáthy Ákos és Pilch Jenő közreműködésével szerkesztette - -.
(Bp., 1930. Pallas.) 1 t. (címkép Mária Terézia), 401 l.
Gazdag szövegközti és egészoldalas fényképekkel, térképvázlatokkal illusztrált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.
[A kötet tartalmazza a kitüntetett tisztek és legénység névjegyzékét. ]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-