Varjú Elemér - Magyar várak Aukció - 2006

Varjú Elemér - Magyar várak [Bp., 1932.]  Műemlékek Orsz. Biz. és a Könyvbarátok Szöv. 211 l.
Magyar, német, francia és angol nyelvű kisérőszöveggel, keretdíszes oldalakkal, műnyomópapíron.Gazdagon illusztrált.
Kiadói zsákvászon kötésben, a kötéstáblán és gerincen aranyozott címkével. Haránt alakú, a gerince kissé kopott, a hátsó kötéstáblán apró sérülés. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-