Varjú Elemér - Magyar várak. Aukció - 2005

Varjú Elemér - Magyar várak. [Bp., 1932] Műemlékek Orsz. Biz. - Könyvbarátok Szöv. 211 l.
Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, keretdíszes oldalakkal, műnyomópapíron. Gazdag illusztrációval.
Kiadói zsákvászon kötésben, a kötéstáblán cimkével. Haránt alakú, sarkai és gerince kopott.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 15 000 Ft.-