A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Varjú Elemér - Magyar várak. Aukció - 2008

Varjú Elemér  -  Magyar várak. [Bp., 1932] Műemlékek Orsz. Biz. és a Könyvbarátok Szöv. (K.M.E.Ny.) 211 p.
Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, keretdíszes oldalakkal, műnyomópapíron. Gazdagon illusztrált.
Kiadói zsákvászon kötésben, haránt alakú. A gerinc és a kötéstábla széle kifakult.  A 78. oldal szélén kisebb foltok, a címlap sérült. A kötéstábla verzóján és a címlap sérült részén exlibris.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 11 000 Ft.-