Vass Károly - A Szeged-Csongrádi Takarékpénztár alapításának és ötvenéves fennállásának története Aukció - 2006

Vass Károly  -  A Szeged-Csongrádi Takarékpénztár alapításának és ötvenéves fennállásának története Az intézet részvényeseinek és barátjainak ajánlva.
(Szeged, 1896. Bába ny.)  1 t. (Klauzál Gábor portré, lith.) 111 l.
Korabeli, díszesen aranyozott félbőr kötésben. Festett lapszéllel és bőr sarokkal. Gerince kissé kopott. A előzéklapon tulajdonosi név.
[A Takarékpénztár alapítója és első elnöke Klauzál Gábor volt.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-