Vermes Ernő - Csanád vármegye tíz évvel Trianon után Aukció - 2007

Vermes Ernő  -  Csanád vármegye tíz évvel Trianon után Csanád vármegye és az egyelőre egyesített Arad-és Torontál vármegyék revíziós emlékalbuma.
Összeállította - -.
(Gyula), 1929. (Kultúra Rt.), 528 p. Számozott: 1000/ 74.
Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szépen javított példány. A kötetben egy lev. (328.) sarka hiányzik.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-