Verne Gyula - A Chancellor. Kazalton J. R. utas naplója Aukció - 2006

Verne Gyula  -  A Chancellor. Kazalton  J. R. utas naplója Fordította Csillay Kálmán. Geiger Richard tíz egész oldalas rajzával.
Bp., é. n. "Magyar Kereskedelmi Közlöny" (Globus ny.) 162 l.
Hozzákötve:
Verne, Jules - Martin Paz. Elbeszélés.
Fordította: Miskolczi Henrik. Geiger Richárd két egész oldalas rajzával.
Bp., é. n. "Magyar Kereskedelmi Közlöny" (Globus ny.) 163-204 l., 2 sztl. lev. (hirdetések).
/Verne Gyula munkái. /
Kiadói festett vászonkötésben, gerince kissé kopott. Jó állapotban

Kikiáltási ár: 1 400 --> 5 500 Ft.-