Verne Gyula - Dél csillaga. A gyémántok hazája Aukció - 2006

Verne Gyula  -  Dél csillaga. A gyémántok hazája Bp., 1896. Franklin. 334 l., 1 sztl. lev. 2. kiadás. 59 képpel.
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Gerince javított. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 000 Ft.-