Verne Gyula - Három orosz és három angol kalandjai Aukció - 2009

Verne Gyula - Három orosz és három angol kalandjai Ford.: Nagy István.
Bp., 1890. Franklin. 296 p., 2. kiadás. 8 egészoldalas szöveközti illusztrációval.
Kiadói, aranyozott, barna színű, Gottermayer vászonkötésben, körben festett lapéllel. A kötetből az előzéklap hiányzik, két helyen lapszéli rozsdafolt. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 24 000 --> 55 000 Ft.-