Verne Gyula - Utazás a föld központja felé Aukció - 2006

Verne Gyula  -  Utazás a föld központja felé Fordította Beöthy Leo.
Bp., 1907. Franklin. 336 l. 2. kiadás. 58 képpel.
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Gerince javított. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 500 Ft.-