Verne, Jules - Les cinq cents millions de la Bégum Aukció - 2009

Verne, Jules - Les cinq cents millions de la Bégum Les révoltés de la Bounty. Illustrations par L. Benett.
Paris 1916. Librairie Hachette. 185 p., 1 sztl. lev.
/Collection Hetzel. Les Voyages extracrdinaires/
Szövegközti, részben egészoldalas metszetekkel illusztrált.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, körben aranymetszett.
Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-