Vértesi Károly - Keleti ég alatt. Egyptomban. Aukció - 2008

Vértesi Károly - Keleti ég alatt. Egyptomban. Utirajzok.
Bp., 1898. Franklin. 202 p., 1 sztl. lev.
Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Kiadói festett vászonkötésben. Kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-