Vitézek Évkönyve 1927. Aukció - 2006

Vitézek Évkönyve 1927. Szerkeszti Pekár Gyula. 1927. I. évf.
(Bp., 1927.) "Vitézek Évkönyve" (Pallas ny.) 263 l. + 20 t.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben.
A könyvtest laza, gerince kopott, a címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-